AR Tekstil me fije qelqi roving

Përshkrim i shkurtër:

AR (alkali rezistente) tekstil me fije qelqi roving është bërë nga qindra fibër AR-qelqi (me përmbajtje ZrO2 prej mbi 14.6% mbarsur me materiale kimike, ajo është pa kthesë.


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një të botës markave të famshme ar tekstil me fije qelqi roving në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur tekstil me fije qelqi alkali ressitant roving, AR fibër qelqi roving, alkali roving fije qelqi rezistent bërë në Kinë dhe për të marrë të lirë të saj mostër nga fabrika tonë.

 

AR Tekstil me fije qelqi roving

 

◆ Përshkruani

AR (alkali rezistente) tekstil me fije qelqi roving është bërë nga qindra fibër AR-qelqi (me përmbajtje ZrO2 prej mbi 14.6% mbarsur me materiale kimike, ajo është pa kthesë.

 

◆ Character

Excellent alkali rezistente

 

◆ date teknike

Specifikim lloj diameter fiber e vetme (mM) ldensity (tex) forca elastik (N / Tex) ZrO2 (%)
AR200 ~ 1200 AR 13 200 ~ 1200 > 0.3 14.6

 

◆ Paketimi

me paletë

6360547274904616104718328

 

◆ Të tjerë:

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra