C-Glass Fiber Lartë Twist fije

Përshkrim i shkurtër:

fibër C-Glass fije kthesë të lartë është fije kthesë mbarsur me materiale kimike.


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej fije fije botërore markave të famshme c-qelqi të lartë kthesë në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë fibër përshtatur c-qelqi fije kthesë të lartë të bëra në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë .

 

C-Glass Fiber Lartë Twist fije

 

Materiali

C-qelqi fije kthesë të lartë mbarsur me materiale kimike

 

Advantage

forca alkali rezistente dhe mirë elastik, densitet linear dhe punueshmëri mirë.

 

Aplikimi

Kjo është një idealet materialet në pëlhurë industriale, grihë etj

 

date teknike

Specifikim lloj diameter fiber e vetme (mM) densitet linear (tex) forca elastik (N / Tex) E prerë (S)
CH100 C 11 ose 13 100 > 0.6 100
CH132 C 13 132 > 0.6 100
CH264 C 13 264 > 0.6 100
CH330 C 13 330 > 0.6 100
CH440 C 13 440 > 0.6 100
CH528 C 13 528 > 0.6 100
CH660 C 13 660 > 0.6 100

 

◆ Paketimi

me kuti kartoni ose paletë

6360547254280955153700680

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra