Tekstil me fije qelqi Mesh për Mozaiku

Përshkrim i shkurtër:

Fiberglass rrjetë për mozaik thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente.


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej markave të famshme botërore tekstil me fije qelqi rrjetë mozaik në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë tekstil me fije qelqi të përshtatur mozaik rrjetë, tekstil me fije qelqi rrjetë për guri, mozaik tekstil me fije qelqi rrjetë, rrjetë tekstil me fije qelqi përforcuar, tekstil me fije qelqi Përforcimi Mesh bërë në Kina dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

Tekstil me fije qelqi Meshpër Mozaiku

 

◆ Përshkruani

Fiberglass rrjetë mozaik thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente.

 

◆ specifica tion

Materiali: C-qelqi tekstil me fije qelqi fije

Veshja: veshja alkali rezistente

5mm × 5mm, 75g / m2,5mm × 5mm, 110g / m2,4mm × 5mm, 130g / m2, 5mm × 5mm, 145g / m2, 4mm × 4mm, 160g / m2 etj 

Gjerësia: 285mm, 300mm ose e sipas nevojës së klientit

Length: 50m, 100M, 200M, 300M, 600M.800M etj

 

◆ Advantage

Rrjetë është e rregullt dhe e sheshtë, kështu që ajo mund të rrinë më mirë në mozaik apo guri, sepse ne prodhimin e tekstil me fije qelqi fije nga vetja në mënyrë që ne mund të kontrollojë cilësinë më të mirë dhe puna jonë është e aftë të.

Ne përdorim cilësi të lartë alkali shtresë rezistente në mënyrë që rrjetë është shumë i fortë, dhe veshja jonë mund të kombinohen me zam shumë të bukur në mënyrë që rrjetë mund të rrinë në mozaikun apo gurit të përsosur.

 

◆ Paketa

Çdo roll në qese plastike ose tkurret termike me etiketë

letër 2 ose 3 inç tub

Me kuti kartoni ose paletë

6360547404964501928379482

 

◆ Aplikimi

Ajo është përdorur në anën e pasme e mozaikut dhe guri si përforcim.

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 10 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck