Vetë-ngjitës tekstil me fije qelqi Mesh / tekstil me fije qelqi rrjetë për GRC dhe EPS modelit

Përshkrim i shkurtër:

fije qelqi vetë-ngjitëse rrjetë është thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse. Ajo është projektuar për modelin e komplikuar, p.sh. mbulim GRC dhe EPS modeli, etj


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej markave të famshme botërore tekstil me fije qelqi vetë-ngjitës Mesh në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose rrjetë tekstil me fije qelqi me shumicë përshtatur vetë-ngjitës i bërë në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

Tekstil me fije qelqi Vetë-ngjitës Mesh / tekstil me fije qelqi rrjetë për GRC dhe EPS modelit

 

◆ Përshkruani

fije qelqi vetë-ngjitëse rrjetë është thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse. Ajo është projektuar për modelin e komplikuar, p.sh. mbulim GRC dhe EPS modeli, etj

 

 

◆ Specifikimi

Materialet: C-qelqi tekstil me fije qelqi fije

Veshja: veshja alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse.

Madhësia Mesh: 4x4mm, 4x5mm, 5x5mm, etj

Pesha: 90g / m2, 110g / m2, 125g / m2, 145g / m2,152g / m2,160g / m2, etj

Gjerësia: 38inch, 1M, 1.2M, etj

Length: 20 milion, 45 milion, 90 milion, 153, 150ft, 300ft etj

butësi shumë dhe tekstil me fije qelqi shumë të ngjitet vetë-ngjitës rrjetë:

4x5mm (6x5mesh / inç) 89g / m2; 4x5mm (6x5mesh / inç) 140g / m2; 4x4mm (6x6mesh / inç) 160g / m2.

Gjerësia: 38inch, 1M, 1.2M, etj

Length: 20 milion, 45 milion, 90 milion, 153, 150ft, 300ft etj

 

◆ Advantage

Pas duke përdorur produktin tonë, ajo nuk do të lehtë të fryrje ose dështimi ngjitës në 72hours.

 

◆ Paketa

Çdo roll në qese plastike ose tkurret termike me etiketë, letër 2 inç tub. 

Me kuti kartoni ose paletë.

6360547278498174149777555

 

◆ Quality

Ne përdorim cilësi të lartë alkali Veshje rezistente dhe zam ngjitës, ajo është shumë e rëndësishme

A.The rrjetë mund të jetë fikse shumë i fortë dhe fije tekstil me fije qelqi nuk është e lehtë për të lëvizur ose të bjerë jashtë

B.The vetë-ngjitës rrjetë me fije qelqi ka karakter të mirë e ngjitës dhe mund të mbahet kohë të gjatë, në të njëjtën kohë rrjetë është e lehtë për të shpështjellem, kjo është për shkak zam ynë ngjitës është e veçantë dhe të përsosur.

 

◆ Aplikimi

Duke përdorur për modelin e komplikuar, p.sh. mbulim GRC dhe EPS modeli, etj

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star