Tape Paper Drywall përbashkët

Përshkrim i shkurtër:

shirit të përbashkët letër është një shirit letre me rrudhë qendër, të prodhuara me letër fibër lëmuar dhe të përforcuar për të siguruar një respektim më të mirë. Ajo është projektuar për përdorim me kompleksin e përbashkët për të përforcuar gips nyjeve bordit dhe qoshet para pikturë, texturing apo Wallpapering.

 

 


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një të botës tekstil me fije qelqi markë e famshme Drywall kasetë të përbashkët letrës në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur drywall shirit letër të përbashkët të bëra në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

Drywall përbashkët Paper Tape

 

◆ Product Përshkrimi

shirit të përbashkët letër është një shirit letre me rrudhë qendër, të prodhuara me letër fibër lëmuar dhe të përforcuar për të siguruar një respektim më të mirë. Ajo është projektuar për përdorim me kompleksin e përbashkët për të përforcuar gips nyjeve bordit dhe qoshet para pikturë, texturing apo Wallpapering.

 

◆ Specifikimi

Materiali: përforcuar letër fibër

Ngjyra: E bardhë

Dimension: 2 "(5cm) x250 '(76.2m), 50mmx75m, 50mmx150m ...

 

◆ Avantazhet dhe përfitimet

 

* Tape është prodhuar nga një letër të veçantë fibered me forcë shtuar në tërheqje për të ndihmuar në parandalimin e marramendës, wrinkling ose shtrihen.

 

* fibër Paper lëmuar për respektimin më të mirë.

 

* Tape ka saktësi-përputhet qendër rrudhë për aplikime të lehtë dhe të sakta qoshe.

 

* Me forca të lartë lagësht dhe të thatë, intensiteti i thatë është ≥6.5KN / M, Intensiteti i lagësht është ≥2.5KN / M.

 

* Double hasër, forca e përbashkët është më e lartë, fibër minimale aderimin është jo më pak se 50%.

 

* Shpim Laser ose lloj pin shpuar, pėrshkueshmėrisė është i mirë, në mënyrë efektive të shmangur lëkurë dhe shtresa.

 

 

◆ Paketa

Çdo roll në kutinë e bardhë.

Me kuti kartoni ose paletë

6360547300970600046380770

 

◆ Përdorimi Main

Projektuar për të përforcuar dhe për të fshehur nyjeve dhe qoshet, të lehtë për të zgjidhur problemet nyje

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star