Alkali i rezistencës Fiberglass rrjetë (me ZrO2)

Përshkrim i shkurtër:

rezistente alkali rrjetë fije qelqi (me ZrO2) është e thurur nga filli AR fije qelqi (me përmbajtje ZrO2 prej më shumë se 14.6%), dhe të veshura me shtresë alkali rezistente.


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej markave të famshme botërore me fije qelqi alkali resistat rrjetë (me ZrO2) në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur ZrO2 tekstil me fije qelqi rrjetë, rrjetë tekstil me fije qelqi alkali rezistente, tekstil me fije qelqi rrjetë ZrO2, tekstil me fije qelqi ar rrjetë bërë në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

Alkali Resistant tekstil me fije qelqi Mesh (me ZrO2)

 

◆ Përshkruani

rezistente alkali rrjetë fije qelqi (me ZrO2) është e thurur nga filli AR fije qelqi (me përmbajtje ZrO2 prej më shumë se 14.6%), dhe të veshura me shtresë alkali rezistente.

 

◆ Specifikimi

Materialet: C-qelqi tekstil me fije qelqi fije

Veshja: veshja alkali rezistente

Rrjetë Madhësia: 4mm × 4mm, 4mm × 5mm, 5mm × 5mm, 8mm × 8mm, 10mm × 10mm etj

Pesha: 75 ~ 300g / m2

Gjerësia: 1M, 1.2m ose e sipas nevojës së klientit

Length: 50m, 100M, 200M, 300M, 800 etj

Ngjyra: E bardhë, portokalli, blu, etj kuqe

 

◆ Advantage

Excellent Alkali rezistente

 

◆ Paketa

Çdo roll në qese plastike ose tkurret termike me etiketë

letër 2 ose 3 inç tub

Me kuti kartoni ose paletë

6360547315002203071962850

 

Aplikimi

Ajo është përdorur si forcimin e murit, mbulim GRC apo materiale të tjera të ndërtimit,

6360547316432393962995303

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 10 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products