Vetë-ngjitës tekstil me fije qelqi Mesh Tape

Përshkrim i shkurtër:

fije qelqi vetë-ngjitëse rrjetë shirit është thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse. Ajo është projektuar për përdorim me kompleksin e përbashkët për të përforcuar nyje bordi gips, riparimin drywall, etj


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej markave të famshme botërore tekstil me fije qelqi vetë-ngjitës rrjetë kasetë në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose tekstil me fije qelqi me shumicë të përshtatur vetë-ngjitës rrjetë kasetë bërë në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

Tekstil me fije qelqi Vetë-ngjitës Mesh Tape

 

◆ Përshkruani

fije qelqi vetë-ngjitëse rrjetë shirit është thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse. Ajo është projektuar për përdorim me kompleksin e përbashkët për të përforcuar nyje bordi gips, riparimin drywall, etj

 

◆ Specifikimi

Materialet: C-qelqi tekstil me fije qelqi fije

Veshja: veshja alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse.

madhësi rrjetë: 9 x 9mesh / inç, 4x5mm, 5x5mm 10 * 10 etj

Pesha: 60g / m2, 65g / m2, 70g / m2, 75g / m2, 90g / m2, etj

Gjerësia: 48mm, 5CM, 76mm, 10CM, 15cm, 20CM, 2inch, 3inch, 4inch etj

Length: 20 milion, 45 milion, 90 milion, 153, 150ft, 300ft etj

 

◆ Advantage

rezistencë të shkëlqyer alkali, forca të lartë elastik, karakter të mirë e ngjitës

 

◆ Paketa

Çdo roll në qese plastike ose tkurret termike me etiketë, 2 inç ose letër 3 inç tub. 

Me kuti kartoni ose paletë

6360547300970600046380770

 

◆ Quality

Ne përdorim cilësi të lartë alkali Veshje rezistente dhe zam ngjitës, ajo është shumë e rëndësishme

A.The rrjetë mund të jetë fikse shumë i fortë dhe fije tekstil me fije qelqi nuk është e lehtë për të lëvizur ose të bjerë jashtë

B.The tekstil me fije qelqi vetë-ngjitës rrjetë kasetë ka karakter të mirë e ngjitës dhe mund të mbahet kohë të gjatë, në të njëjtën kohë kasetë është e lehtë për të shpështjellem, kjo është për shkak zam ynë ngjitës është e veçantë dhe të përsosur.

Pse të zgjidhni na 4)

 

◆ Aplikimi

Duke përdorur me kompleksin e përbashkët për të përforcuar nyje bordi gips, riparimin drywall, etj

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products