• 1
  • 2
  • 1920
  • 2-2

RRETH NESH

Hangzhou QuanJiang materialeve të ndërtimit të reja Co, Ltd

HAGNZHOU QUANJIANG Pallat i ri materia CO., LTD u themelua në vitin 1994.

Ne jemi një nga furnizuesit më të mëdha e fije tekstil me fije qelqi në Kinë, eksportohen ar (ZrO2) fije tekstil me fije qelqi në Japoni.

23 vjet përvojë vetëm duke u përkushtuar për tekstil me fije qelqi fije, tekstil me fije qelqi rrjetë, dhe tekstil me fije qelqi vetë ngjitës rrjetë dhe prodhimit kasetë.

  • 23 vjet përvojë 23 vjet përvojë
  • Një nga furnizuesit më të mëdhenj tekstil me fije qelqi fije në Kinë Një nga furnizuesit më të mëdhenj tekstil me fije qelqi fije në Kinë
  • ISO9001: 2008 ISO9001: 2008

PRODUKTET CENTER

Hangzhou QuanJiang materialeve të ndërtimit të reja Co, Ltd

LAJME CENTER

Hangzhou QuanJiang materialeve të ndërtimit të reja Co, Ltd