Fire retardent Fiberglss Mesh / EIFS tekstil me fije qelqi Mesh

Përshkrim i shkurtër:

EIFS tekstil me fije qelqi rrjetë

Tekstil me fije qelqi e rezistencës zjarrit rrjetë / Flaka rrjetë rezistencës

Tekstil me fije qelqi rezistent ndaj zjarrit rrjetë / Flaka retardant tekstil me fije qelqi rrjetë

Ajo është e thurur nga C-xhami tekstil me fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë rezistente zjarrit.


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej markave të famshme botërore ndaj zjarrit rrjetë fiberglss në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur tekstil me fije qelqi Fireproofing rrjetë, tekstil me fije qelqi zjarri rezistente rrjetë pëlhurë, EIFS tekstil me fije qelqi rrjetë bëra në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

EIFS tekstil me fije qelqi rrjetë

Tekstil me fije qelqi e rezistencës zjarrit rrjetë / Flaka rrjetë rezistencës

Tekstil me fije qelqi rezistent ndaj zjarrit rrjetë / Flaka retardant tekstil me fije qelqi rrjetë

 

◆ Përshkruani

Ajo është e thurur nga C-xhami tekstil me fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë rezistente zjarrit.

 

◆ Specifikimi

Materiali: C-qelqi tekstil me fije qelqi fije

Veshja: zjarri veshja rezistente

madhësi rrjetë: 6 cm 6mesh / inç

Pesha: 122g / m2,152g / m2,160g / m2,200g / m2 etj

Gjerësia: 9.5inch, 38inch, 48inch ose në bazë të konsumatorëve duhet

Length: 150ft etj

Ngjyra: E bardhë, portokalli, blu, etj kuqe

 

◆ Paketa

Çdo roll në qese plastike me etiketë

letër 2 ose 3 inç tub

Me kuti kartoni ose paletë

6360547278498174149777555

 

◆ contral Quality

A. Ne Veshje rezistente ndaj zjarrit përdorimin me cilësi të lartë në mënyrë që rrjetë me fije qelqi ka karakteristika të mira të zjarrit rezistente 

Pse të zgjidhni na 3) -1Pse të zgjidhni na 3) -2

B.The rrjetë është e butë dhe të fortë, rrjetë është fikse shumë të fortë (jo e lehtë për të lëvizur)

Pse të zgjidhni na 2)

rrjetë C.The është e rregullt dhe e qartë, sepse ne prodhojmë fije tekstil me fije qelqi me veten në mënyrë që cilësia është nën kontroll dhe punëtor ynë është i aftë

D.Each roll është i ngushtë dhe të qetë, ajo duket e bukur

6360547407212053862748943

 

◆ applicaton

Përdoret në EIFS (Exterior izolim dhe të përfundojë Systems)

6360547282052641063422101

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products