Tekstil me fije qelqi Drywall përbashkët Mesh Tape

Përshkrim i shkurtër:

Fiberglass drywall rrjetë shirit përbashkët thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse. Kjo është një kasetë rrjetë tekstil me fije qelqi të dizajnuara për përdorim me kompleksin e përbashkët për të përforcuar nyje bordi gips, riparimin drywall, etj


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një të botës markave të famshme tekstil me fije qelqi drywall përbashkët rrjetë kasetë në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur tekstil me fije qelqi vetë ngjitës rrjetë kasetë bërë në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

Tekstil me fije qelqi Drywall përbashkët Mesh Tape

 

◆ Përshkruani

Fiberglass drywall rrjetë shirit përbashkët thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse. Kjo është një kasetë rrjetë tekstil me fije qelqi të dizajnuara për përdorim me kompleksin e përbashkët për të përforcuar nyje bordi gips, riparimin drywall, etj

 

 

◆ Specifikimi

Materialet: C-qelqi tekstil me fije qelqi fije

Veshja: veshja alkali rezistente dhe ngjitës vetë-ngjitëse.

Rrjetë madhësinë: 8x8mesh / inç, 8x6mesh / inç, 9 x 9mesh / inç,

Pesha: 60g / m2, 65g / m2, 70g / m2, 75g / m2, etj

Gjerësia: 5CM, 10CM, 15cm, 2inch, 3inch, 4inch etj

Length: 20 milion, 45 milion, 90 milion, 153, 150ft, 300ft etj

 

◆ Advantage

rezistencë të shkëlqyer alkali, forca të lartë elastik, karakter të mirë e ngjitës

 

◆ Paketa

Çdo roll në qese plastike ose tkurret termike me etiketë, 2 inç ose letër 3 inç tub. 

Me kuti kartoni ose paletë

6360547300970600046380770

 

◆ Quality

Ne përdorim cilësi të lartë alkali Veshje rezistente dhe zam ngjitës, ajo është shumë e rëndësishme

A.The rrjetë mund të jetë fikse shumë i fortë dhe fije tekstil me fije qelqi nuk është e lehtë për të lëvizur ose të bjerë jashtë

B.The tekstil me fije qelqi drywall kasetë të përbashkët ka karakter të mirë e ngjitës dhe mund të mbahet kohë të gjatë, në të njëjtën kohë kasetë është e lehtë për të shpështjellem, kjo është për shkak zam ynë ngjitës është e veçantë dhe të përsosur.

Pse të zgjidhni na 4)

 

◆ Aplikimi

Duke përdorur me kompleksin e përbashkët për të përforcuar nyje bordi gips, riparimin drywall, etj

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin