C-Glass Fiber Twist fije

Përshkrim i shkurtër:

C-xhami fibër fije e prerë është të ngopura me materiale kimike.


Detail Product

Produkt Tags

 

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një nga të botës markave të famshme c-qelqi fije fije kthesë në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur c-qelqi fije fije kthesë bërë në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

C-Glass tekstil me fije qelqi Twist fije

 

◆ Materiali

C-xhami fibër fije e prerë ngopur me materiale kimike

 

◆ Advantage

forca alkali rezistente dhe mirë elastik, densitet linear dhe punueshmëri mirë.

 

◆ Aplikimi

Kjo është një idealet materialet në tekstil me fije qelqi thurje pëlhurë, rripa, litar, tuba, timon rëndë, etj.

 

◆ date teknike

Specifikim lloj diameter fiber e vetme (mM) densitet linear (tex) forca elastik (N / Tex) E prerë (S)
C50 C 11 50 > 0.45 30 ~ 50
C67 C 11 67 > 0.45. 30 ~ 50
C100 C 11 ose 13 100 > 0.45 30 ~ 50
C134 C 13 134 > 0.45 30 ~ 50
C260 C 13 260 > 0.45 30 ~ 50
C300 C 13 300 > 0.45 30 ~ 50

 

◆ Paketimi

Me kuti kartoni ose paletë

6360547254280955153700680

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key