Alkali Resistant tekstil me fije qelqi Mesh (pa ZrO2)

Përshkrim i shkurtër:

rezistente alkali rrjetë fije qelqi (pa ZrO2) është e thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente.


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një nga të botës markave të famshme alkali rezistente rrjetë tekstil me fije qelqi (pa ZrO2) në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose tekstil me fije qelqi me shumicë përshtatur rrjetë rezistente, rroba alkali alkali rezistente tekstil me fije qelqi, alkaline tekstil me fije qelqi rezistent rrjetë, tekstil me fije qelqi të veshura rrjetë të bëra në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

Alkali Resistant tekstil me fije qelqi Mesh (pa ZrO2)

 

◆ Përshkruani

rezistente alkali rrjetë fije qelqi (pa ZrO2) është e thurur nga C-xhami fije qelqi fije, dhe të veshura me shtresë alkali rezistente

 

◆ Specifikimi

Materiali: C-qelqi tekstil me fije qelqi fije

Veshja: veshja rezistente alkali

Rrjetë Madhësia: 2.85mm × 2.85mm, 4mm × 4mm, 4mm × 5mm, 5mm × 5mm, 8mm × 8mm, 10mm × 10mm etj

Pesha: 50 ~ 300g / m2

Gjerësia: 1M, 1.2m ose e sipas nevojës së klientit

Length: 50m, 100M, 200M, 300M, 800 etj

Ngjyra: E bardhë, portokalli, blu, etj kuqe

 

◆ Advantage

rezistencë të shkëlqyer alkali

 

◆ Paketa

Çdo roll në qese plastike ose tkurret termike me etiketë

letër 2 ose 3 inç tub

Me kuti kartoni ose paletë

 

◆ Kontrolli i cilësisë

A. Ne përdorim cilësi të lartë shtresë alkali rezistente në mënyrë që rrjetë tekstil me fije qelqi kanë karakteristika të mira të alkali rezistente, rrjetë është e fortë dhe ajo është fikse shumë të fortë (jo e lehtë për të lëvizur)

 BBThe rrjetë është e rregullt dhe e qartë, sepse ne prodhojmë fije tekstil me fije qelqi me veten në mënyrë që cilësia është nën kontroll dhe punëtor ynë është i aftë

C.Each roll është i ngushtë dhe të qetë, ajo duket e bukur

6360547407212053862748943

 

◆ Aplikimi

Ajo është përdorur si forcimin e murit, mbulim GRC, mozaik, guri apo materiale të tjera të ndërtimit.

6360547316432393962995303

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 10 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën