Roving me tekstil me fije qelqi AR

Përshkrim i shkurtër:

Roving me tekstil me fije qelqi AR (rezistente ndaj alkaleve) është bërë nga qindra fibra qelqi AR (me përmbajtje ZrO2 mbi 14,6% të ngopura me materiale kimike, është pa përdredhje.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

QUANJIANG është një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të një prej markave të famshme botërore AR tekstil me fije qelqi roving në Kinë, mirë se vini të blini ose me shumicë të personalizuara me tekstil me fije qelqi rezistent alkali, roving me fije qelqi AR, fibra qelqi rezistente alkali prodhuar në Kinë dhe merrni falas mostër nga fabrika jonë.

 

Roving me tekstil me fije qelqi AR

 

◆ Përshkruani

Roving me tekstil me fije qelqi AR (rezistente ndaj alkaleve) është bërë nga qindra fibra qelqi AR (me përmbajtje ZrO2 mbi 14,6% të ngopura me materiale kimike, është pa përdredhje.

 

◆ Personazhi

Rezistent i shkëlqyeshëm ndaj alkaleve

 

◆Data teknike

Specifikim Lloji Diametri i vetëm fibër (μm) dendësia (tex) Rezistenca në tërheqje (N/Tex) ZrO2(%)
AR200~1200 AR 13 200-1200 >0.3 14.6

 

◆ Paketimi

me paletë

6360547274904616104718328

 

◆Të tjerët:

Porti FOB: Porti Ningbo

Mostrat e vogla: falas

Dizajni i klientit: mirëpritur

Porosia minimale: 1 paletë

Koha e dorëzimit: 15-25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T/T në avancim, 70% T/T pas kopjes së dokumenteve ose L/C

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme