C-Glass Fiber roving

Përshkrim i shkurtër:

fibër C-qelqi roving është bërë nga qindra fibër C-qelqi mbarsur me materiale kimike, ajo është pa kthesë


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej fibrave botërore markave të famshme c-qelqi roving në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur c-fibër qelqi roving bërë në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

C-Glass Fiber roving

 

◆ Përshkruani

fibër C-qelqi roving është bërë nga qindra fibër C-qelqi mbarsur me materiale kimike, ajo është pa kthesë

 

◆ Character

forca të lartë

Alkali dhe acid rezistente

Ne kontrollin teknologji të përparuar në mënyrë produkti ynë ka më pak qime dhe kjo është e punueshmeri e mire

 

◆ date teknike

Specifikim lloj diameter fiber e vetme (mM) ldensity (tex) forca elastik (N / Tex)
CR200 ~ 1200 C 13 200 ~ 1200 > 0.3

 

◆ Paketimi

me kuti kartoni ose paletë

6360547266490441757681568

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë 

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products