AR Tekstil me fije qelqi Twist fije

Përshkrim i shkurtër:

AR (alkali rezistente) fije fije qelqi e prerë është një fije e prerë me përmbajtje ZrO2 prej më shumë se 14.6%, dhe me te ngopura materialeve kimike.


Detail Product

Produkt Tags

QUANJIANG është një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e një prej markave të famshme botërore AR tekstil me fije qelqi fije kthesë në Kinë, të mirëpritur për të blerë ose me shumicë përshtatur xhami AR fije fije kthesë, alkali ressitant fije tekstil me fije qelqi kthesë, alkali qelqi ressitant fije fije kthesë bërë në Kinë dhe për të marrë mostër e lirë nga fabrika tonë.

 

AR Tekstil me fije qelqi Twist fije

 

◆ Përshkruani

AR (alkali rezistente) fije fije qelqi e prerë është një fije e prerë me përmbajtje ZrO2 prej më shumë se 14.6%, dhe me te ngopura materialeve kimike.

 

◆ Character

shkëlqyer alkali rezistente.

 

◆ date teknike

Specifikim lloj diameter fiber e vetme (mM) densitet linear
 (tex)
Forca elastik
    (N / Tex)
E prerë
(S)
ZrO2 (%)
AR50 AR 11 50 > 0.45 30 ~ 50 14.6
AR67 AR 11 67 > 0.45. 30 ~ 50 14.6%
AR100 AR 11 ose 13 100 > 0.45 30 ~ 50 14.6%
AR134 AR 13 134 > 0.45 30 ~ 50 14.6%
AR260 AR 13 260 > 0.45 30 ~ 50 14.6%
AR300 AR 13 300 > 0.45 30 ~ 50 14.6%

 

◆ Paketimi

me kuti kartoni

6360547254280955153700680

 

◆ Të tjerët

port FOB: Ningbo Port

mostra të vogla: të lirë

design Customer: welcome

mënyrë minimale: 1 paletë

Kohë për dorëzim: 15 ~ 25 ditë

Kushtet e pagesës: 30% T / T në të avancuar, 70% T / T pas kopje të dokumenteve ose L / C

 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House