• 1
  • 2
  • 1920
  • 2-2

ЗА НАС

Хангжу QuanJiang нови градежни материјали Co, Ltd

HAGNZHOU QUANJIANG НОВА ЗГРАДА Материја CO., LTD е основана во 1994 година.

Ние сме една од најголемите снабдувач на фиберглас предиво во Кина, извезува AR (ZrO2) фиберглас предиво во Јапонија.

23 години искуство само се посветени на фиберглас предиво, фиберглас мрежа и стикери фиберглас мрежа и производство лента.

  • 23 години искуство 23 години искуство
  • Еден од најголемите фиберглас предиво снабдувач во Кина Еден од најголемите фиберглас предиво снабдувач во Кина
  • ISO9001: 2008 ISO9001: 2008

ПРОИЗВОДИ ЦЕНТАР

Хангжу QuanJiang нови градежни материјали Co, Ltd

прес-центар

Хангжу QuanJiang нови градежни материјали Co, Ltd