Контактирајте не

 

адреса

Жу Џија Бу индустриска зона, Xinanjiang Таун,

Jiande Сити, провинција Жеџијанг, Кина

телефон

Јавете ни се сега: + 86-18126537057

   Тел: + 86-571-64160339

   Факс: + 86-571-64177318

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили