Patch riparimi me shumë sipërfaqe të prizës elektrike

Përshkrim i shkurtër:

Laminimi i 2 katrorëve të rrjetës së drywall të veshur me ngjitës.

Patch riparimi me shumë sipërfaqe të prizës elektrike


 • Mostra e vogël:Falas
 • Dizajni i klientit:Mirë se vini
 • Porosia minimale:1 paletë
 • Porti:Ningbo ose Shangai
 • Kushtet e pagesës:Depozitoni 30% paraprakisht, balanca 70% T/T pas dërgesës kundrejt kopjes së dokumenteve ose L/C
 • Koha e dërgimit:10 ~ 25 ditë pas marrjes së pagesës së depozitës
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Një katror i shiritit rrjetë të murit të thatë me ngjitës me bazë gome me ngjitje të lartë është i laminuar në një katror tjetër të shiritit rrjetë të murit të thatë me ngjitës të lartë me bazë gome.Kjo copëz ka një rreshtim në njërën anë të rrjetës së murit të thatë me ngjitës të lartë me bazë gome.

  ◆ Specifikimi:

  Rrjetë e murit të drywall 7"x7".

  Materialet e Patchit të Riparimit me shumë sipërfaqe të prizës elektrike:

  * Shirit rrjetë drywall

  Laminuar në model diamanti

  * Astar i pastër

  Përparësitë dhe përfitimet:

  * Vetëngjitëse

  * Riparon zonën e dëmtimit deri në 6” (15,2 cm)

  * Përbërja e Përshkueshme Patch për një riparim super të fortë

  * Ultra e hollë për përzierje më të lehtë me sipërfaqen ekzistuese

  * E shkëlqyeshme për kënde, kënde dhe kthesa

  Paketa:

  2 arna në një qese kartoni ose me kërkesë të klientit

  Udhëzimet e përdorimit:

  Hapi 1: Qëroni pjesën e poshtme mbrojtëse duke ekspozuar ngjitësin dhe vendoseni në qendër mbi zonën e dëmtuar.Shtypni fort copën vinyl në sipërfaqe që mbulon plotësisht dëmtimin dhe të paktën 1/2” ose më shumë përtej zonës për ta riparuar.

  01

  Hapi 2: Aplikoni një sasi të mjaftueshme të përbërjes së spackling ose të murit të thatë për riparimin e murit të thatë ose suvasë për të mbuluar plotësisht dhe në mënyrë të barabartë copën e shpuar dhe 2" deri në 3" përtej skajit.

  02

  Hapi 3: Pas tharjes, lëreni me rërë nëse është e nevojshme.Përsëritni hapin 2 dhe hapin 3.

  03

  Të tjerët:

  Porti FOB: porti Ningbo

  Mostrat e vogla: falas

  Dizajni i klientit: mirëpritur

  Porosia minimale: 10000 copë

  Koha e dorëzimit: 25 ~ 30 ditë

  Kushtet e pagesës: 30% T/T në avancim, 70% T/T pas kopjes së dokumenteve ose L/C


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme